Poradenský koutek

PŘIJĎTE NASTARTOVAT SVÉ TĚLO A CÍTIT SE LÉPE
Diagnostika zdravotního stavu Quantum, detoxikace a vyrovnání pH přístrojem Ionic Cleanse a naše doporučení "jak na to" vám pomůže při ozdravení vašeho těla.

Máme dlouholeté výborné zkušenosti s přírodními doplňky stravy
z Finska, které v ČR distribuuje společnost FINCLUB plus, a. s.                 
Klikni na obrázek.

Naše služby na podporu vašeho zdraví


DIAGNOSTIKA ZDRAVOTNÍHO STAVU s konzultací
a poradenstvím.
Pomocí magneticko-resonačního analyzátoru QUANTUM zjistíme váš aktuální zdravotní stav (všechny orgány)
a tělesné hodnoty (svalovou hmotu, tuky, BMI, BMR, WHR ...).
Poradíme vám nejen s jídelníčkem, ale naučíme vás, jak si vybírat potraviny a jak si je upravit. Pokud chcete i vy být zdraví, budeme společně pracovat na čtyřech základních pilířích, které jej ovlivňují. Poradíme vám, jak doplnit chybějící výživu, jak pečovat o své tělo, nabídneme vám vhodnou pohybovou aktivitu a podpůrnou léčbu již vzniklých zdravotních problémů. Úvodní komplexní diagnostika s konzultací a poradenstvím 75 min. 1100 Kč, následná kontrolní 60 min. 850 Kč, vybraná sekce (např. stav vitamínů, minerálů, stop. prvků a pH těla) 30 min. 350 Kč.

IONTOVÁ DETOXIKACE  a RELAXACE. Přístroj Ionic Cleanse pomůže uvést organismus zpět do rovnováhy a dá vám pocit fyzické a duševní pohody díky tomu, že vyrovná kladné a záporné ionty ve vašem těle na správnou úroveň. Ionty jsou částice, jejichž přirozený poměr je
v posledních letech narušen civilizačním pokrokem. Při této proceduře ponoříte nohy na 30 min. do vodní lázně, dle zabarvení vody poznáme, jak na tom vaše tělo je. Pak si můžete zvolit kůru 10 procedur za 2 700 Kč (1 zdarma) nebo 14 procedur za 3 600 Kč (2 zdarma). Kromě detoxikace posílí váš imunitní systém a pomůže neutralizovat viry, bakterie, kvasinky a plísně... cena jedné procedury je 300 Kč. 
K tomu vám uvaříme luxusní čaj dle nabídky a aplikujeme relaxační aromaterapeutický olej v rozprašovači. 

Diagnostiku MAX PULSE u nás provádí Mgr. Martin Forejt, PhD. ve stanovených termínech. Nejbližší termín je 15. 2. 2024 v době 14 - 18 h.
Aktuální ceny: první měření 700 Kč, kontrolní měření 650 Kč. Rezervujte si místo již nyní vyplněním formuláře níže, nebo telefonicky.

ANALÝZA PRVKŮ Z VLASŮ je další nabízenou diagnostikou. Komě stavu minerálů a toxických prvků v těle, dokáže vyhodnotit i poměry jednotlivých prvků, např. vápníku k hořčíku, vápníku k draslíku nebo zinku k mědi, které mohou ukazovat na již vzniklé nebo hrozící zdravotní potíže. Vyšetření zhodnotí i hormonální rovnováhu, pH těla a určí typ vašeho metabolismu. Vyšetřované vlasy nesmí být barveny. Stačí odrost 4 cm na zadní části hlavy. Na výsledek si počkáte max. 4  týdny. V ceně této diagnostiky je konzultace výsledku s Mgr. Martinem Forejtem, PhD. Cena 1 990 Kč.

Pokud si objednáte tuto diagnostiku, přijdete k nám a my vám odebereme vzorek vlasů. Vlasy musí být důkladně umyté obyčejným šampónem bez dalších příměsí. Vyplníte dotazník
o svém zdravotním stavu a ten pak spolu s vlasy odešleme
k rozboru. Vlasy se odebírají z více míst na zátylku. Délka vlasů od kořínků musí být minimálně 3 cm. Informujte se u nás.

                                                                                   ANALÝZA MIKROBIOMU

Mikrobiální obyvatelé střev se v těle účastní nejrůznějších fyziologických dějů: podílejí se na imunitních reakcích
a zánětlivých pochodech, detoxikaci, tvorbě neurotransmiterů a vitamínů, na vstřebávání živin, hormonální regulaci pocitu
hladu a sytosti, zužitkování sacharidů a tuků. 
Mikrobiom má vliv na naši náladu, libido, imunitu a dokonce i na to, jak svět vnímáme a jak jasně uvažujeme. Spolurozhoduje o tom, jestli máme nadváhu, nebo jsme štíhlí, jestli sršíme energií, nebo se sotva ploužíme.
Díky analýze zjistíte, jak jste na tom se zdravím střev. Dostanete konkrétní doporučení, jak si kvalitu střevního mikrobiomu zlepšit. Vzorky stolice zpracovává specializovaná laboratoř v předem stanovených termínech. Na výsledek si počkáte 6 týdnů. Cena diagnostiky a konzultace výsledku je 4 000 Kč.  Bližší informace na tel: 733 219 680. 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.